Godziny otwarcia Pon do Pt - 7.00 do 16.00
Sob - 9.00 do 13.00

Nagrobki Andrychów

Znamy się z Państwem już od wielu lat. W tym czasie na stałe zagościliśmy na wszystkich okolicznych cmentarzach. Możecie na nich zobaczyć niezliczoną ilość (Państwa i naszych) niebanalnych projektów nagrobków. Część z naszych nagrobków zdobi modna fototechnologia a większość pięknie wykonane zdjęcia porcelanowe albo zdjęcia w krysztale, wazony i lampiony…

Specjalizujemy się w produkcji tanich nagrobków o najwyższej jakości. Nasze pomniki objęte są gwarancją.

Na zamówienie wykonamy każdy nagrobek na grób ziemny, pomnik na piwniczkę, grobowiec rodzinny, podmurówkę, stopę … odnawiamy litery nagrobne, dopisujemy nowe litery do tablicy imiennej. Poza tym robimy kominki, parapety i schody granitowe.

Nasz zakład kamieniarski współpracuje z hurtowniami sprzedającymi wysokiej jakości granit w odcieniach czerni, bieli, brązu i czerwieni. Duża ilość zamówień pozwoliła nam osiągnąć lepsze ceny, co przekłada się na lepszą cenę nagrobka dla klienta.

Na miejscu wykonujemy tabliczki na cmentarz, klepsydry /nekrologi zalaminowane/ oferujemy krzyże drewniane, krzyże metalowe oraz wszelkie akcesoria pogrzebowe. Możecie tu również zlecić transport osoby zmarłej ze szpitala do chłodni czy zamówić obsługę pogrzebu.

W naszym biurze rozpatrujemy wnioski o kredyt na nagrobek. Istnieje też możliwość uzgodnienia rat na nagrobek.

Więcej zdjęć możecie Państwo zobaczyć tutaj.