Godziny otwarcia Pon do Pt - 7.00 do 16.00
Sob - 9.00 do 13.00

O naszym zakładzie pogrzebowym

Życie pokazało nam, że nigdy nie jesteśmy sami. Widzimy to na cmentarzach, słyszymy w opowieściach – nawet złożeni w grobie jesteśmy odwiedzani przez krewnych i znajomych. Wspomnienia i dobre słowa wypowiadane przez rodziny pogrążone w żałobie są na to niezbitym dowodem.

Znamy się z Państwem już od wielu lat. W tym czasie na stałe zagościliśmy na wszystkich okolicznych cmentarzach. Możecie na nich zobaczyć niezliczoną ilość (Państwa i naszych) niebanalnych projektów nagrobków.

Nasza współpraca z Wami zawsze układała się pomyślnie, dlatego po wielu rozmowach i sugestiach postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług. Od 2017 roku organizujemy dla Was ceremonie pogrzebowe. Dbamy o każdy szczegół, począwszy od pilnego przewozu ciała do chłodni i wyboru trumny czy urny po samą organizację pogrzebu. Mamy już za sobą pierwsze kremacje i świeckie ceremonie pogrzebowe z udziałem Mistrza Ceremonii. Osobiście transportujemy ciało nieboszczyka do krematorium i umożliwiamy zostanie świadkiem spopielenia.

Nasze doświadczenie pozwala nam rzetelne przeprowadzić zarówno reprezentacyjny jak i tani pogrzeb. Przewóz zwłok na terenie kraju odbywa się całodobowo a poza jego granicami z pomocą zaprzyjaźnionej firmy organizujemy międzynarodowy transport zwłok.

W naszym zakładzie pogrzebowym zamówicie Państwo kwiaty, wieńce pogrzebowe, trębacza, krzyż i tabliczkę imienną.

Nasze usługi pogrzebowe są bezgotówkowe

a Państwo nie musicie składać wniosku o zasiłek pogrzebowy w ZUS.

Zasiłek pogrzebowy wynosi obecnie 4 000 zł . Po spełnieniu warunków uzyskania zasiłku pogrzebowego i wypełnieniu odpowiedniego formularza ZUS (wniosek o zasiłek pogrzebowy) kompletujemy wszelakie niezbędne dokumenty i osobiście składamy je w oddziale ZUS Wadowice. Czas na rozpatrzenie wniosku o zasiłek do 30 dni. Nie musicie jednak tyle oczekiwać. Nasz zakład pogrzebowy wypłaci Wam różnicę już kilka dni po pogrzebie. Nie zapłacicie również za trumnę i usługi pogrzebowe czy kwiaty – my rozliczy to z Zus’em.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt z biurem naszego zakładu pogrzebowego tel. 515-533-222